Amer Systemy TV
Strona głównaProduktyNasi KlienciKontakt

PRODUKTY SPECJALNE

Przedstawiamy wdrożenia zrealizowane przez nasz zespół projektów specjalnych.

kamera Bosh

Jedną z propozycji jest zaprojektowany przez nas system rejestracji działań antyterrorystycznych. Zestaw pozwala na dokładne rejestrowanie wszystkich zdarzeń i czynności, które są podejmowane. Został tak przygotowany, aby rejestrował dokładnie zarówno obraz, jak i głos. Dzięki temu możliwa będzie archiwizacja wszystkich akcji, w których biorą udział jednostki specjalne. Nagrane materiały mogą być później wykorzystywane do celów szkoleniowo-instruktarzowych. System został tak przygotowany, aby w żaden sposób nie przeszkadzał w przeprowadzanej akcji.

rejestrator obrazu

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. nowoczesny interface pomiędzy rejestratorami obrazu firmy Bosch, a matrycą wizyjną Allegiant. Jako moduł detekcji w obrazie kamer rozwiązanie to jest niezawodne. Znacznie ułatwi obsługę nowoczesnych systemów, gdyż umożliwia bezproblemowe sterowanie systemem detekcji ruchu z rejestratorów. Za pomocą krosownicy wizyjnej użytkownik modułu będzie mógł precyzyjnie nadzorować pracę całego systemu. Moduły wykonywane są w oparciu o najnowszą technologię, zapewniającą im skuteczne funkcjonowanie.

rejestratory obrazu

Przenośne urządzenie GPS przesyłające dane o położeniu poprzez łącze GPRS. Zakres prac przy urządzeniu obejmował projekt, wykonanie prototypu oraz serii przedprodukcyjnej. Tego typu rozwiązanie pozwoli dokładnie, z niezwykłą precyzją określić położenie danego obiektu. Co najważniejsze – urządzenie GPS cechuje się bezawaryjnością i niezawodnością. Sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Istotną zaletą są również niewielkie rozmiary zaprojektowanego przez nas urządzenia. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki swojej funkcjonalności sprosta ono Państwa oczekiwaniom.

kamery

W precyzyjnym ustawieniu i nadzorowaniu pracy systemów monitoringu z pewnością pomoże mikroprocesorowy sterownik sterujący systemem pozycjonowania kamer. Został on w taki sposób przygotowany, aby nie zakłócał przekazu obrazu, a ułatwiał ustawienie sprzętu. Urządzenie to odbiera sygnały nadawane przez system konferencyjny DCN BOSCH. Następnie sygnał ten jest transkodowany na język systemu pozycjonowania kamer (VITEN), dzięki czemu przekazane dane zostają prawidłowo odczytane i zastosowane. Istotna jest również prosta obsługa – wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu, aby skierować kamerę na wcześniej zaprogramowane położenie.

Nowoczesny i precyzyjny w działaniu system synchronizacji czasu urządzeń i sprzętu alarmowego, monitoringu wizyjnego oraz kontroli dostępu z czasem rzeczywistym. Rozwiązanie to wykorzystuje dane przekazywane przez satelity GPS, dzięki czemu działa niezwykle precyzyjnie i z dużą dokładnością. Pozwala więc na automatyczną synchronizację urządzeń systemu bezpieczeństwa. Cały proces synchronizacji zachodzi zarówno poprzez wejścia cyfrowe urządzeń wizyjny (osprzęt marki BOSCH), jak i sieć Ethernetową. System ten wykorzystywany jest w budynku Sejmu RP oraz na warszawskim Okęciu.