Amer Systemy TV
Strona głównaProduktyNasi KlieciKontakt

Systemy alarmowe

Projektowane przez nas rozwiązania znajdują swoje zastosowania zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak również w przestrzeni biznesowej. Jedną z naszych propozycji, która z pewnością poprawi standard bezpieczeństwa, są urządzenia pomagające uszczelnić kontrolę dostępu do poszczególnych pomieszczeń bądź wydzielonych w obiekcie stref.

Wszystkie nasze systemy zostały tak zaprojektowane, aby weryfikacja kodu dostępu odbywała się w centrali umieszczonej poza dostępem osób nieupoważnionych, w tym także osób podejmujących próbę złamania zabezpieczeń. Centrala weryfikuje kod wpisany przez użytkownika za pomocą klawiatury. Podanie nieprawidłowego kodu automatycznie uaktywnia alarm. Tego typu zabezpieczenie w praktyce okazuje się o wiele skuteczniejsze niż tradycyjny zamek mechaniczny.

Należy pamiętać, że w przypadku zamków mechanicznych istnieje ryzyko ich złamania. Potwierdzają to nagrania, które ku Państwa przestrodze zamieszczamy poniżej. Jesteśmy jednak całkowicie przekonani, że proponowane przez nas systemy zabezpieczeń staną się solidną barierą bezpieczeństwa.

 

różne sposoby otwierania zamków

otwieranie wytrychem

 
   

rozwiercenie

otwieranie zamka za pomoca pistoletu elektrycznego

   

otwieranie wstrząsowe zamków