Amer Systemy TV
Strona głównaProduktyNasi KlienciKontakt

Telewizja przemysłowa

Podstawowym elementem, który zawiera telewizja przemysłowa CCTV, są kamery wraz z okablowaniem łączącym je z rejestratorem, a także sam rejestrator odpowiedzialny za zapisywanie obrazu oraz dźwięku na wbudowanych dyskach twardych.

Pracownik naszej firmy, który jest odpowiedzialny za projekt tego systemu ma za zadanie określić jego główne parametry oraz miejsce instalacji kamer, które następnie podlega akceptacji inwestora. Przy dobieraniu lokalizacji urządzeń rejestrujących ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na czynniki, które mogą mieć wpływ na ostateczną jakość i czystość obrazu. Decyduje o tym nie tylko rodzaj wykorzystywanego sprzętu, ale także przemyślane rozmieszczenie kamer. Przy zastosowaniu tego typu systemu należy wystrzegać się podstawowych błędów, takich jak zbyt wysoka lokalizacja sprzętu, zastosowanie obiektywu o zbyt szerokim kącie widzenia, bądź umieszczenie urządzenia w miejscu, w którym może on być narażony na odblaski od silnych źródeł światła.

Podczas projektowania okablowania należy kierować się zarówno zagwarantowaniem oczekiwanych parametrów transmisji sygnału wizyjnego, jak i perspektywą dalszego rozbudowy systemu. Powinno poinformować się także inwestora o nowych standardach i trendach w rozwoju systemu, jakim jest monitoring CCTV. Te rozwiązania gwarantują nasi specjaliści, którzy chętnie udzielają tego typu informacji Klientom i pomagają im na każdym etapie wdrażania systemu.

Zaprojektowanie nowoczesnego okablowania musi uwzględnić także rozwój technologiczny, aby w przyszłości móc zmienić system bez konieczności wymiany okablowania. Proponowane w naszym asortymencie rejestratory obrazu pozwalają na zapisywanie oraz archiwizowanie nagranych materiałów. Nasi specjaliści w zakresie projektowania i montażu tych systemów mają do wyboru wiele urządzeń, które różnią się między sobą między innymi wydajnością, rodzajem zastosowanej kompresji obrazu, pojemnością dysków (wraz z możliwością ich rozbudowy), jak również opcją powiązania ich z innymi urządzeniami – jednak w naszej ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia i akcesoria dodatkowe. Dokładnie i fachowo wykonany projekt jest podstawą niezawodnego systemu, który gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale również sprawną i łatwą obsługę.

Przemysłowa telewizja w praktyce:

   
   

TV wysokiej rozdzielczości:
    Po naciśnięciu play, naciśnij przycisk HD. Włączając tryb pełnoekranowy wyświetlisz filmy w pełnej jakości.

   
   

Więcej filmów dostępnych jest na kanale amerpl.